Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Epic Boss

Epic Boss

Epic Boss – to na dzień dzisiejszy najsilniejsze z bossów na serwerze, są niezwykle silne, zwinne, posiadają niespotykane umiejętności oraz posiadają ogromne ilości zdrowia.

Aktualnie na serwerze można spotkać 3 EPIC BOSSY:

 • OMEGA
 • FANTOM
 • DEATH WING

Każdy z nich jest zupełnie inny, charakteryzuje się innymi atakami oraz zachowaniem. Aby się z nimi zmierzyć trzeba poświęcić naprawdę wiele godzin, dni, a nawet tygodni, ale będzie to opłacalne! Pokrótce opowiem o każdym z nich oraz jak się do nich dostać, a później przejdziemy do tego co najciekawsze czyli nagrody 😀

 

Co potrzeba aby walczyć z Epic Bossem?

Aby walczyć z EPIC BOSSEM przede wszystkim potrzebny jest zwój (przepustka) na danego bossa, aktualnie istnieją 3 przepustki:

 • – Przepustka na Omegę
 • – Przepustka na Fantoma
 • – Przepustka na Death Winga

Jak je zdobyć? to nie jest takie proste 🙂 i przed nami bardzo długa droga by w ogóle móc zmierzyć się z tak silnymi potworami (pomijam tu już posiadanie wysokiego lvla – najlepiej +50 i dobrego ekwipunku, który pomoże Nam z nimi się rozprawić)!

A więc zaczynamy od początku!

Aby zdobyć powyższe przepustki musimy najpierw rozprawić się z jednym z 5 zwykłych bosów których znajdziemy u haimdalla (/warp bossy).

Znajduje się tam:

 • Wojownik Apokalipsy (10%)
 • Starożytny (15%)
 • Ostatni Samuraj (20%)
 • Mistrz Ognia (25%)
 • Wampir (30%)

Po ich pokonaniu mamy szanse na otrzymanie SKRZYNI LOSU każdy z bossów ma inny % szans na to że skrzynia nam wypadnie podczas jego śmierci.

Aby móc walczyć z podstawowymi bossami będą potrzebne Nam GEMY TELEPORTACJI można je zdobyć wymieniając przedmioty handlowe zdobyte na różnych expowiskach u Mistrza Teleportacji który znajduje się niedaleko haimdalla:

Oto przykładowe wymagane koszty wyprawy oraz nagrody ze zwykłych bossów (w tym przypadku aby zmierzyć się ze zwykłym bossem wymagane jest 4 Ognistych Gemów teleportacji i 2500$):

Gdy uda nam się zdobyć wspomnianą już wyżej SKRZYNI LOSU to pozostaje ją otworzyć, możemy w niej znaleźć następujące przedmioty:

Jak widać na powyższym obrazku mamy 25% szans na wypadnięcie 2 sztuk Przepustek na Brodatego Wojownika i to jest właśnie przedmiot który będziemy potrzebować!

Gdy go uzyskamy pozostaje nam stawić czoła Brodatemu Wojownikowi

Pamiętajcie że Brodaty, Monstrum i Kraken to jedyne nietypowe BLOKOWE BOSY – z którymi walka jest dosyć nietypowa, ale o tym poniżej (film).

Gdy uda nam się pokonać Brodatego otrzymamy 2 przepustki na MONSTRUM

Natomiast gdy pokonamy monstrum otrzymamy 2 przepustki na Krakena

Gdy uda nam sie pokonać również Krakena otrzymamy Skrzynie Przeznaczenia i jest to skrzynia która pozwoli nam się zmierzyć z jednym z 3 EPIC BOSSÓW!

Poniżej możecie zobaczyć próbę mojej potyczki z Brodatym i Monstrum:

 

 

Opis Bossów

Omega – Bardzo silny i szybki Wojownik który posiada ogromny wachlarz umiejętności, potrafi strzelać czaszkami witherów, generować explozje, teleportować się, a nawet przywoływać deszcz meteorytów!

Gdy zabierzecie mu około 90% HP dokona przemiany i ukaże swoje prawdziwe oblicze.

Aktualnie posiada 500000 HP!

 

 

 

Fantom – Mroczny Wojownik, potrafi uwięzić gracza w pułapce bez wyjścia używając telepatycznych mocy, posiada kilka przemian które czynią go coraz silniejszym, potrafi przyzywać armie z zaświatów.

 

 

DeathWing – Prastary Smok siejący ogromne spustoszenie, posiada bardzo silne ataki i bardzo grubą skórę. Najbardziej jest podatny na ataki strzał, dlatego Strzelec jest w jego przypadku bardzo wartościową klasą (strzelec ma o 30% więcej dmgu z łuku niż inne klasy).

Aktualnie posiada 250000 HP!
Posiada sporą odporność na ataki fizyczne (broń biała – miecze, topory itp).

 

 

Nagroda z EPIC BOSSÓW

I teraz to na co wszyscy czekali! Czyli jaka jest nagroda za pokonanie EPIC BOSSÓW?

Nagrodą za ich pokonanie jest Skrzynia Niepokonanych z której mogą wypść przeróżne SUPER wartościowe przedmioty których nie zdobędziecie w żaden inny sposób!

Między innymi macie 3×3% = 9% SZANS na to że wypadnie nam NIEZIDENTYFIKOWANY ANIHILUS! Jest to tajemniczy talizman który po identyfikacji u akary będzie na 100% ANIHILUSEM! Dodatkowo może wypść Szlamowa Kula lub Serce Fenixa które są warte w momencie pisania tego artykułu około MILIONA $, mimo to nie są to najbardziej wartościowe przedmioty! Ponieważ mamy jeszcze 5% szans na wypadnięcie Skrzyni Broni Nieśmiertelnych oraz kolejne 5% szans na Skrzynie Setu Nieśmiertelnych! Są to skrzynie które zawierają aktualnie najlepsze dostępne przedmioty na serwerze z gatunku Legendarnych przeznaczonych dla 75lvl! Ich parametry są losowe (sharpness, siła, zręcznośc i inne), dlatego każdy drop z takich skrzynek będzie unikatowy na swój sposób! Oto ta przecudowna skrzynia:

Życzę Wam powodzenia na Waszej drodze i najlepszych możliwych przedmiotów i dropów! Niech moc będzie z Wami!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.