Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Profesje Klasy Postaci

Profesje Klasy Postaci

 

wojownik rpg

Wojownik – Profesja ta charakteryzuje się mistrzostwem we władani broniami białymi (miecze, topory, buławy). Posiada bonus +10% więcej obrażeń zadawanych każdą bronią białą. Jego główną statystyką jest siła która zwiększa obrażenia zadawane wszelkimi broniami bliskiego zasięgu.

Statystyki początkowe:

Siła – 10
Zręczność – 5
Szczęście – 3
Inteligencja – 0

 

 

strzelec rpg

Strzelec – Wyróżnia się tym, że posiada największe obrażenia zadawane bronią dystansową (Łuk, Kusza). Posiada bonus +25% więcej obrażeń zadawanych dowolnym łukiem. Jego główną statystyką jest zręczność która zwiększa obrażenia zadane łukiem.

Statystyki początkowe:

Zręczność – 10
Siła – 5
Szczęście – 3
Inteligencja – 0

 

 

paladyn rpg

 

Paladyn – Klasa ta to połączenie Wojownika władającego Mieczem oraz Maga rzucającego zaklęcia wzmacniające. Paladyn to profesja wszechstronna którą można rozwijać na wiele sposobów. Potrafi używać niektórych run magicznych które wzmacniają siłę lub obronę Paladyna oraz jego Drużyny! Posiada bonus +15% większą szanse na trafienie krytyczne, dodatkowo jego obrażenia krytyczne są zwiększone o 10%. Jego główną statystyką jest Szczęście które zwiększa szanse na zadanie obrażeń krytycznych.

Statystyki początkowe:

Szczęście – 10
Zręczność – 5
Siła – 3
Inteligencja – 0

 

 

mag rpg

Mag – cechuje się największym intelektem spośród wszystkich profesji. Specjalista od Magii i żywiołu Ognia, potrafi używać wielu magicznych Run, które wraz z jego inteligencją są coraz bardziej niebezpieczne. Dostępne dla niego są runy obszarowe oraz runy dystansowe. Choć w początkowych poziomach posługuje się głównie bronią biała.

Statystyki początkowe:

Inteligencja – 10
Szczęście – 5
Zręczność – 3
Siła – 3

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.